Rozpoczęcie roku szkolnego miało w naszej szkole szczególny charakter. Zmieniliśmy bowiem swoją siedzibę i przenieśliśmy działalność z gmachu I Liceum Ogólnokształcącego do budynku przy ul. Dworskiego 25.SZKOŁA PODSTAWOWA
STOWARZYSZENIA ABSOLWENTÓW I LO W PRZEMYŚLU


OGŁASZA REKRUTACJĘ
DO KLAS I-VIII NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Ponad dwustu młodych ludzi otrzymało z rąk marszałka Władysława Ortyla stypendia i nagrody za wybitne osiągnięcia naukowe i artystyczne. Uroczystość odbyła się w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie 15 października 2018 roku. To już 11. edycja gali „Nie zagubić talentu”.

Światowy Dzień Wody

Dodane przez pawpol dnia pt., 03/29/2019 - 08:08

22 marca 2019 r. klasy VII a i VII b udały się do Centrum Kulturalnego w Przemyślu na finał XV Międzyszkolnego Konkursu organizowanego z okazji Światowego Dnia Wody. Na początku uczniowie obejrzeli ciekawą prezentację o zagrożeniach wywołanych brakiem wody na Ziemi i dowiedzieli się, jak im przeciwdziałać. Następnie miała miejsce część artystyczna, podczas której uczestnicy konkursu przedstawiali inscenizacje, śpiewali piosenki oraz recytowali wiersze. Potem odbył się quiz, w którym udział wzięli również uczniowie naszej szkoły. Na końcu przyznano nagrody i wyróżnienia. Wśród nagrodzonych znaleźli się:

Daria i Karolina Rojek, kl. VIII b – II miejsce w kategorii prezentacja / film
Bartłomiej Musz, kl. VIII a – III miejsce w kategorii prezentacja / film
Hubert Lück, kl. III c gimnazjum – III miejsce w kategorii praca pisemna
Małgorzata Ląg, kl. III a gimnazjum – wyróżnienie w kategorii fotografia
Laura Skibińska, kl. III c gimnazjum – wyróżnienie w kategorii wiersz autorski
Koordynatorem konkursu w naszej szkole jest od kilku lat nauczycielka geografii, pani Justyna Pakuła.