Ósmy start naszej szkoły w konkursie „English Ace”

Dodane przez pawpol dnia czw., 04/23/2020 - 08:49

W środę 11 marca, czyli tuż przed zawieszeniem zajęć w szkołach, odbył się ogólnopolski konkurs z języka angielskiego English Ace. Organizatorem zmagań jest firma Łowcy Talentów Jersz. 17 uczniów naszej szkoły zmierzyło się z testem wielokrotnego wyboru w określonej kategorii wiekowej, który zawierał różnorodne pytania sprawdzające kompetencje językowe uczestników. Bardzo dobry wynik – prawie 82% możliwych do zdobycia punktów – uzyskała Zosia Maćkowiak z kl. 8 b. Wśród siódmoklasistów najlepsze były: Julka Radymska i Emilka Wielgosz z kl. 7 b, a spośród szóstoklasistów pierwszy w naszej szkole był Marek Drobeńko. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i mamy nadzieję, że to nie koniec ich przygody z rywalizacją w konkursach językowych.